ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

День Подяки ЖК "Софія Нова"


День Подяки ЖК "Софія Нова" - ЖК София

Осінь час збирати врожай, підбивати підсумки зробленого та дякувати Богу за все що маємо.

В Україні День подяки відзначається з 2017 року, та слов’янське Свято Жнив згадується значно раніше. З древніх часів слов'яни по закінченню  сільськогосподарських робіт дякували Богові за урожай, достаток в сім'ї та гарне здоров'я.

Щорічно у ЖК «Софія від Мартинова» святкується День Подяки, час коли ми також звертаємось до Бога зі словами подяки за те, що маємо і з проханням  дати нам здоров'я, миру та добра.

Першими в цьому році свято відзначали жителі ЖК «Софія Нова» що у с.Новосілки.

Святковий концерт, виступи творчих колективів, дитячі ігрові майданчики та майстерні, батути та гірки, а ще великий вибір смачненького – підіймали настрій не лише дітям, а й дорослим.

Цікавою та повчальною була промови від забудовника житлового комплексу «Софія Нова» Андрія Миколайовича Мартинова – про те, як важливо вміти дякувати та прощати, цінити те що маємо і любити ближнього і як важливо у нелегкі часи сьогодення чути слова вдячності, щиро бажати добра, молитись про мир та добробут кожного з нас.  

У свою чергу Андрій Мартинов отримав подяку від голови Чабанівської громади за розбудову села Новосілки та вагомий внесок у розвиток його інфраструктури.

Слідкуйте за анонсами Свята Подяки у інших житлових комплексах від забудовника від на сторінках   insta  fb

ОСТАННІ НОВИНИ

До уваги батьків школярів - ЖК София До уваги батьків школярів
19.07.2022
ПЕРЕГЛЯДІВ: 183
Будуємо для життя! - ЖК София Будуємо для життя!
24.06.2022
ПЕРЕГЛЯДІВ: 181
Відділи продажу: