ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Двокімнатні квартири в новобудові

Двокімнатні квартири в новобудові

Мрієте купити нову двокімнатну квартиру в Києві в новобудові на первинному ринку? Ми готові запропонувати Вам варіанти! Квартири в новобудові ЖК Софія від Мартинова мають різноманітні планування, житло відмінної якості в містечку з розвиненою інфраструктурою, можна придбати на вигідних умовах від забудовника!

 

Двокімнатні квартири від забудовника

Якщо Ви налаштовані купити нову 2-кімнатну квартиру в Києві, запасіться терпінням. Придбання нового житла на вигідних умовах не таке вже й просте, незважаючи на значний вибір пропозицій ринку нерухомості. Київ – великий мегаполіс і столиця України, тому мати тут власне житло престижно і дуже корисно. Дане придбання відкриває перед Вами нові можливості для творчого розвитку і просування по кар'єрних сходах.

Практично всі ми хочемо жити в квартирі з великою площею, що дає можливість мати у своєму розпорядженні меблі на свій розсуд і вельми комфортно себе почувати. Також це дозволяє молодій сім'ї рости, не озираючись на брак квадратних метрів. На жаль, не кожен може собі дозволити купити великогабаритне житло з великою кількістю кімнат.

У сучасне житлове будівництво постійно впроваджуються нові технології, що дозволяють задовольнити покупця в якості і зручності, не завдаючи йому при цьому істотних фінансових витрат. В даному випадку маються на увазі 2 кімнатні квартири, які комфортніше однокімнатних, проте в ціні слабо відрізняються. Пояснити цей феномен просто: великий попит на «однушки» привів до їх подорожчання і практично зрівняв їх вартість з «двушки». Тому розумний покупець віддасть перевагу невеликій доплаті, і замість 1-кімнатної придбати комфортабельне 2 кімнатне «гніздечко».

Типи двокімнатних квартир

На сьогоднішній день в Києві представлено 3 типи двокімнатних квартир: варіанти економ-класу, квартири середнього класу і елітне 2-х кімнатне житло:

  • Квартири економ-класу бажають придбати люди із середнім рівнем достатку, яких цікавить низька вартість житла. Як правило, це квартири стандартного планування в спальних районах столиці.
  • Варіанти квартир середнього класу відрізняються більшою площею, підвищеним благоустроєм і хорошим плануванням.
  • Елітні двокімнатні квартири відрізняються прекрасним плануванням, шикарним рівнем комфорту і великою кількістю квадратних метрів. Розташовуються такі квартири в престижних районах і розраховані на людей з високим рівнем достатку.

Якщо Ви бажаєте придбати нову 2-кімнатну квартиру в Києві, віддавайте перевагу районам з розвиненою інфраструктурою і порівняно хорошою екологічною обстановкою.

Нова 2-кімнатна квартира з поліпшеним плануванням

У квартирах поліпшеного планування приміщення розташовані не за стандартною схемою, а по науково доведеним і перевіреним дослідним шляхом поєднанні обсягів і площ з урахуванням їх ергономіки. Такі квартири – найпрактичніші, вони подобаються їхнім мешканцям і приносять їм радість.

Якщо Ви молода сім'я і жадаєте жити в своєму «гніздечку», якщо Ви виросли зі своєї старої квартири або хочете з'їхати від батьків, якщо бажання переїхати в столицю поглинуло Вас цілком – варіант купити нову 2-кімнатну квартиру в новобудові в Києві буде відмінним рішенням для вас!

Готові квартири на правому березі Києва

Готові квартири в Святошинському районі

Відділи продажу: