ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Контактна інформація відділу продажу – ЖК Софія від Мартинова

Контакти

ЖК "СОФІЯ СІТІ"

08131, Україна, Київська обл., м. Київ, с. Софіївська Борщагівка, вулиця Лесі Українки, будинок 12, Офісний Центр «Софія»

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
+38 (067) 888-7090
+38 (095) 905-6000
E-mail: info@sofiya.ua
Сайт: www.sofiya.ua
МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ЖК "СОФІЯ РЕЗИДЕНС"

08131, Україна, Київська обл., м. Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Яблунева, 15

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

+38 (068) 900-3090

 

E-mail: info@sofiya.ua
Сайт: www.sofiya.ua

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ЖК "СОФІЯ КЛУБНИЙ"

08131, Україна, Київська обл., м. Київ, с. Софіївська Борщагівка, вулиця Зелена, будинок 1

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
+38 (095) 894-2000
ЖЕК  +38 068 116 46 12
E-mail: info@sofiya.ua
Сайт: www.sofiya.ua
МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ЖК "СОФІЯ НОВА"

08027, Україна, Київська обл., м. Київ, с. Новосілки, вулиця Миру, 2

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
+38 (097) 580-2000
ЖЕК  +38 093 227 38 98
E-mail: info@sofiya.ua
Сайт: www.sofiya.ua
МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

 

Всі помітили, як останнім часом забудовуються міста житловими комплексами. І це не дивно, так зараз ми можемо спостерігати великий попит на первинне житло. Щоб купити житло у житловому комплесі від Мартинова варто лиш звернутися до відділу продажу.

Київ – столиця України і просто місто можливостей. Багато людей мріють переїхати сюди в пошуках кращого життя. Однак гостро стоїть проблема вибору житла – ціни в Києві на нерухомість просто зашкалюють. Навіть оренда житла тут дуже дорога, в такому випадку раціональніше буде купити свою квартиру в передмісті.

Особливості покупки нерухомості в відділі продажу забудовника

Житло в передмісті – це відмінна альтернатива дорогим квартирам в самій столиці. Також заміські ЖК мають ряд істотних переваг:

  • доступна ціна, у відділі продажу нерухомості ви можете не лише взнати вартість кватного метра а й інші умови, акції, розстрочка, можливість оформити кредит;
  • зручне розташування. Забудовники намагаються максимально зручно спроектувати свої ЖК, щоб жителі могли вільно дістатися до столиці, не маючи власного транспортного засобу;
  • екологічність. Приміські комплекси відрізняються хорошим розташуванням в лісах, біля озер і т.д.

Більш детальну інформацію про всі переваги житла в передмісті можна дізнатися безпосередньо у відділі продажу нерухомості від забудовника.

Забудовник Мартинов добре зарекомендував себе ще з 2008 року. Тут спеціалізуються на новобудовах в передмісті Києва. Одним з найвідоміших ЖК є Софіївська Борщагівка від Мартинова. У відділі продажу будівельної компанії можна ознайомитися з найкращими пропозиціями. Сам комплекс спроектований за типом автономного містечка. Тобто тут є абсолютно все для максимально комфортного життя. Наприклад, магазини, аптеки, спортивні зали, салони краси, медичні кабінети, школа, дитячий садок. Інвестуючи в приміське житло від Мартинова, ви не відрізаєте себе від цивілізації, можете користуватися всіма благами, не покидаючи територію РК.

Відділ продажу забудовників кожного клієнта може надати повну інформацію про квартири. У будівництві задіяні лише якісні будівельні матеріали. Всі споруди відрізняються високим рівнем безпеки і надійності.

Територія охороняється, є цілодобове відеоспостереження. Територія комплексу озеленена, є багато дерев, кущів, декоративних насаджень. Тут приємно проводити час.

Квартири тут знайдуться на будь-який смак. Є компактні варіанти для молодих людей, просторе житло для сімей. Планування сучасні та практичні. Забудьте про маленькі кухоньки і незручні санвузли. У Мартинова дійсно якісне і продумане житло.

Відділ продажу новобудов в Києві гарантує, що тут ви отримаєте детальну інформацію про технології будівництва. Розташування приміських ЖК від Мартинова дуже зручне. Всього кілька хвилин, і ви в центрі столиці. Притому скористатися можна будь-яким видом транспорту: на метро, на маршрутці, на особистому авто.

На окрему увагу заслуговують приємні ціни за квадратний метр. Тут немає націнок за столичне розташування, хоча це майже Київ. Чим більшу квартиру ви обираєте, тим дешевше вийде вартість квадратного метра.

Відділи продажу: