ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Квартири в Софіївській Борщагівці

РOЗСТРОЧКА ВІД ЗАБУДОВНИКА БЕЗ ВІДСОТКІВ % АКЦІЙНІ ЦІНИ % ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗНИЖКИ % РOЗСТРОЧКА ВІД ЗАБУДОВНИКА БЕЗ ВІДСОТКІВ % АКЦІЙНІ ЦІНИ % ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗНИЖКИ

Кожен бажаючий оселитися в екологічно чистому районі в містечку з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв'язкою повинен відвідати ЖК «Софія». В даному житловому комплексі ви знайдете найрізноманітніші планування, з площею, яка найбільше відповідає вашим запитам. Втілити свою мрію в реальність Вам допоможуть менеджери відділу продажу ЖК «Софія», які завжди готові відповісти на всі Ваші запитання, а також допоможуть підібрати найкращий варіант, і зроблять вашу покупку квартири в Київській області максимально вигідною.

Задовольнити запити найвимогливіших клієнтів дозволяє різноманітність вибору:

Площа квартир в Софіївській Борщагівці в ЖК Софія

 • 1-кімнатні – 38-56 м²
 • 2-кімнатні – 57-99 м²
 • 3-кімнатні – 77-120 м²
 • Дворівневі – 116-198 м²
 • Нежитлові приміщення від 38-180 м² з окремим входом

Купити квартиру в Софіївській Борщагівці може кожен, телефонуйте, або заходьте до відділів продажу, та обирайте найкращий для себе варіант.

Вартість 1 м² залежить від житлового комплексу та ступеня готовності будинку, детальніше за номером: +38 (044) 362-2000

Є можливість оформити житло через інвестиційний фонд та програму доступного кредитування "єОселя"

покупателям

Процедура покупки квартири в Софіївській Борщагівці

Процедура покупки квартири починається з її вибору, на стадії консультації з менеджером:

 • Дізнаємося умови продажу квартири в Софіївській Борщагівці (стадія готовності будинку, вартість квадратного метра, варіанти розстрочки і передоплати);
 • Оглядаємо варіанти, що сподобались, приміщення, що цікавить;
 • Бронюємо обраний об'єкт, підписуємо попердній договір:

Для броні на 14 календарних днів вноситься застава в 1000 у.е, на 30 календарних днів – 2000 у.о. Внесена сума входить у вартість квартири і є початковим внеском. Для здійснення цієї процедури необхідно мати паспорт та  ідентифікаційний код тієї людини, на яку здійснюється купівля.
По закінченню терміну резерву оформляється покупка квартири.

 • Складається договір купівлі-продажу на умовах внесення 100% оплати. Або 65% від повної суми, при оформленні розстрочки. При варіанті оплати частинами обумовлюються умови і терміни, договір засвідчується нотаріально.
 • Оформлення основного договору, який вступає в силу після закінчення терміну розстрочки. Для його складання важлива повна оплата житла, наявність паспорта, ідентифікаційного коду та свідоцтва про шлюб (якщо є). Отриманий документ проходить реєстрацію в БТІ.
 • Отримати ключі від купленої квартири і почати заселення можна після внесення 65% передоплати від вартості *;
 • Ще один важливий пункт перед заселенням до нового житла – складання договору з організацією ПП "Житлосервіс" для підключення газу, електрики та води.

Продаж квартир в Київській області в Софіївській Борщагівці

ЖК «Софія» здійснює продаж квартир в Софіївській Борщагівці за цінами від забудовника. Купуючи житло в районі Софіївська Борщагівка, Вам не потрібно переплачувати зайві відсотки, так як у нас продаж квартир від забудовника в Києві здійснюється без посередників. Прекрасні квартири з різноманітним плануванням і площею за цінами від забудовника завжди можуть задовольнити навіть найбільш вимогливих і критичних покупців. Квартири під Києвом Софіївська Борщагівка продаж в кредит і розстрочку – значна економія Ваших коштів.
Комфортабельні недорогі квартири в новобудовах відмінно підходять для будь-якого покупця. Продаж квартир в престижному зеленому районі Софіївської Борщагівки – це Ваш шанс придбати прекрасне житло, або відкрити свій бізнес в одному з офісних приміщень. Будинки, швидко зростаючі в зручному житловому комплексі, мають всі якості, необхідні для повноцінного сучасного життя. Софіївська Борщагівка, квартири придбані тут – це гармонія і затишок Вашого світу. Гарантовані строки будівництва і висока якість будівельниками робіт, що виконуються, наближають Вашу мрію до втілення в реальність.

*індивідуальний підхід, деталі запитуйте у свого провідного менеджера, або у відділі продажу Адреси та телефони відділів продажу +38 (044) 362-2000 

Відділи продажу: