ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Купити квартиру під Києвом

Передмістя Києва інтенсивно розбудовується. 

На жовтень 2023 року картина на ринку нерухомості за даними LUN виглядає наступним чином:

Житло в передмісті має ряд переваг перед звичайним в межах міста. Ви можете обирати сучасні будинки, зручні планування (включаючи вільні) і при цьому не витрачати зайвих грошей. Купити квартиру в ЖК «Софія» в Києві реально набагато дешевше, ніж у найближчих станцій метро – «Академмістечко» і «Житомирська». При цьому ви станете власником сучасного, комфортабельного і просто затишного житла в хорошому районі. Екологія в районі Софіївської Борщагівки відмінна, при цьому їхати від метро до кварталу зовсім недалеко. Середній час в дорозі – 15 хвилин на маршрутці або особистому автомобілі, в години пік можливі пробки.

5 причин купити житло під Києвом

Купити житло під Києвом від забудовника можна на максимально вигідних умовах. У вас є мінімум 5 причин зробити це:

 1. Сучасні квартали – вони красиві, доглянуті, закриті від сторонніх, пропонують покупцям різні типи житла.
 2. Пристойне сусідство – на відміну від старих будинків, в нових кварталах сусіди будуть спокійними, ніяких асоціальних особистостей.
 3. Розвинена інфраструктура – на території комплексу можна знайти все необхідне для життя, від магазинів, банків, аптек до салонів краси, приватних дитячих садків.
 4. Великий вибір планувань – є вільні і будь-які інші варіанти, більшість квартир досить просторі, мають сучасне оснащення, здаються з оздобленням.
 5. Різні варіанти оплати – включаючи розстрочку від забудовника. Купити квартиру в Києві та Київській області можна за порівняно невисокою ціною, але якщо усієї суми на руках у вас немає, розгляньте варіант кредитування. Оздоблення в проектах при здачі може бути чорновим і чистовим. У щойно зданих будинках краще вибирати чорновий варіант, оскільки стіни все одно будуть давати усадку. В майбутньому при бажанні ремонт можна буде переробити.

Хороші варіанти за містом пропонує ЖК «Софія від Мартинова». Це досить новий комплекс – красивий, із затишними будинками, одно- і дворівневими апартаментами, компактними квартирами і розкішним житлом на 4 кімнати. Купити квартиру в новобудові під Києвом тут можна в споруджуваних і вже зданих будинках.

Що собою являє ЖК «Софія»

Будівництво ЖК в передмісті Києва почалося в 2008 році. Рішення прийняв директор ТОВ «Інвікта Фасад Буд» Мартинов А.Н. Після всіх необхідних погоджень було розпочато відповідні роботи. Спочатку з'явилася сучасна п'ятиповерхівка, яка відповідала всім чинним нормам, правилам і просто мала гарний вигляд. Проект оцінили і покупці, і експерти, тому комплекс почав активно розвиватися. На даний момент готове:

 • 1500 тис. Квадратів житлових і комерційних площ;
 • 114 будинків.

35 будівель знаходяться на стадії будівництва. Комерційні площі в кварталі займають перші поверхи будівель. Забудовник залишив простір під магазини, кафе, салони краси, банки, дитячі центри та інші об'єкти. На даний момент в ЖК є все, що потрібно, для життя, в майбутньому перелік об'єктів буде розширюватися.

Квартири в передмісті міста Києва пропонують 4 комплекса ЖК «Софія» :

 • «Сіті» – містечко з 72 зданих в експлуатацію новобудов - житлові будинки, школа, садочок, тощо;
 • «Резиденс» –  45 будинків, йде будівництво 14-ти об'єктів;
 • «Клубний» – 33  готових будинків, ще 5 будуються;
 • «Нова» – 13 будинків введених в експлуатацію будинків, 9 будинків на стадії зведення, ще 2 плануються будуватися згодом.

Це одне з кращих з точки зору розташування, якості будинків, ціни пропозицій на ринку. Забудовник реалізує житло без посередників, тому ціни будуть оптимально вигідними. Оголошення про продаж можна знайти на сайті компанії і в інших джерелах.

У перспективі забудовник планує зведення ще однієї серії сучасних будинків. Здача об'єктів йде з мінімальною обробкою, оскільки багато людей хотіли б купити квартиру під Києвом в новобудові з відмінним ремонтом, планується надання і таких послуг. Поки що питання знаходиться на стадії узгодження.

Кожен житловий комплекс в «Софії» – це окреме містечко з продуманою розвиненою інфраструктурою і широким переліком типів житла. Комфорт або бізнес, преміальний клас – кожен покупець вирішує сам з урахуванням доступного бюджету. Як тільки з'явилася можливість купити квартиру в передмісті Києва недорого, в сучасних будинках, покупці звернули увагу саме на цей район. Все починалося з ЖК «Софія Сіті», пізніше квартал став тільки розростатися.

Первинний ринок – найкращий вибір для життя

У передмісті Києва купити квартиру в новому будинку можуть ті покупці, які не тягнуть придбання житла аналогічного рівня в межах міста. При цьому метро знаходиться в безпосередній близькості, дістатися до нього можна всього за чверть години.

Всі переваги новобудов в передмісті Києва в ЖК «Софія»:

 1. Великий вибір об'єктів – можна вибирати метраж, планування з урахуванням особистих вимог.
 2. Економія – покупка квартир від забудовника без посередників на первинному ринку це одне з кращих з точки зору ціни пропозицій.
 3. Розстрочка – у забудовника вона незрівнянно вигідніше, ніж у банків.
 4. Інфраструктура – ви отримуєте не тільки квартиру, але і все необхідне для життя.
 5. Діапазон цін – до здачі будинку в експлуатацію вони мінімальні.

На даний момент ви можете не тільки купити квартиру під Києвом від забудовника, але й підібрати комерційну та іншу нежитлову нерухомість.

Доступні гаражі, комори, інші приміщення, які можуть бути вам цікаві.

Відділи продажу: