ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Поради щодо дизайну квартири-студії


Поради щодо дизайну квартири-студії - ЖК София

При плануванні дизайну для квартири - студії необхідно прораховувати все до найменших деталей. Правильне розташування меблів, розподіл простору, світла, поєднання багатьох інтер’єрних речей, та декору. Ціль – затишок, функціональність та комфорт в оселі.

Інтер’єр

Легко та гармонійно розподіляти простір якщо квартира має правильні форми, для квадратних та прямокутних кімнат завжди підійде класичний інтер’єр. Якщо ж форми незвичні, округлі чи багатокутні, тоді важко буде підібрати вдале рішення самому, потрібно залучати досвідченого дизайнера.

Простір

Важливо також завчасно розрахувати на яку кількість мешканців необхідно зонувати простір, адже якщо ви плануєте невдовзі стати батьками – то варто передбачити окремий простір для дитини, те ж саме варто зробити якщо плануєте завести домашнього улюбленця.

Для одинаків, чи молодих пар квартира-студія- це ідеальне планування, чим менше мешканців, тим простіше ділиться простір.

Окремої уваги заслуговують захоплення та рід зайнятості мешканців, заздалегідь виділіть місце під кабінет, майстерню чи студію.

Меблі

Щоб звільнити простір, всі меблі у квартирі мають бути максимально компактними, багатофункціональними. Складні столи та стільці, дивани та ліжка-трансформери можуть значно зберегти простір. Не варто захаращувати маленьку квартиру усілякими інтер’єрними дрібничками, декором, для студії більш доречним буде мінімалізм.

Світлоосвітлення

Освітлення відіграє дуже важливу роль у зонуванні. Світла має бути багато, але все воно має відповідати потребам окремих зон. Світильники варто розміщувати на різних рівнях, точкові на стінах, основне світло на стелі, LED підсвічування  певних зон. Не варто використовувати настільні світильники та торшери які займатимуть багато місця.

Стиль

Єдиний стиль для всієї студії – показник смаку, але смаки змінюються і сьогодні можна зустріти гармонійне поєднання геть різних стилів у одній квартирі.

Помешкання оформлене у стилі лофт користується великою популярністю. Темні кольори, масивність, бетон, кам'яна кладка, але його втілення потребує масштабів і важко втілюється у маленьких квартирах. Також не вдалим буде вибір скандинавського стилю, оскільки він хоч і у світлих тонах та передбачає багато дрібничок та деталей, вази, букети картинки та інші елементи декору «з’їдатимуть» простір.

Найбільш вдалим стилем для квартири студії є мінімалізм, його основні правила – це простота та лаконічність.

Памятайте, затишок у оселі створюють не лише меблі та колір стін, а в першу чергу, злагода, взаєморозуміння та любов, хай вони завжди живуть у ваших домівках!

Купити квартиру від забудовника ви можете зателефонувавши за номером:

+38 (067) 888-7090
+38 (095) 905-6000

Відділи продажу: