ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

З Днем Державного Прапора України!


З Днем Державного Прапора України! - ЖК София

Вітаємо українців зі святом державного прапора України - символу нескореності та незламності нашого народу!

Сьогодні країна відзначає день державного прапора.

У такому вигляді як він є сьогодні його було затверджено у 1992 році Верховною радою. Однак історія розпочалася набагато раніше. Ще під час революції 1848-1849 рр перша українська політична організація у Галичині прийняла жовто-синє поєднання кольорів прапора. Ці кольори досить швидко поширилися на українські землі, які на той час входили до складу Австро-Угорщини, а після революції 1905-1907 років у росії – і в Придністровській Україні.

А через 11 років Центральна Рада в Києві ухвалила Закон про державний прапор Української Народної Республіки – це жовто-блакитний прапор дещо відмінний від того який ми маємо сьогодні – жовта половинка прапору розміщувалась зверху, а блакитна - знизу. Кольори прапору символізували наступне:

- жовтий, золотий –символізував Вищу Духовність;

- синій - це все земне, а також свобода вибору кожного.

 Та в такому вигляді він проіснував недовго. Вже в часи правління Гетьманату Павла Скоропадського його змінили на синьо-жовтий.

Змінилось і трактування символічності кольорів:

Синій колір – символізує чисте небо, а жовтий – пшеничні поля, плодючість та багатство української землі.

Після приходу радянської влади український прапор було повністю змінено, а історичні жовто-сині кольори не поширювалися аж до проголошення незалежності України у 1991 році, після чого у 1992 році було затверджено синьо-жовтий державний прапор України.

Після повномаштабного вторгнення жовто-блакитний прапор України став символом незламності, про який знає весь світ, його розгортали у різних куточках світу, в знак підтримки нашого народу.

з Днем прапора

Відділи продажу: