ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Квартири за 15000 USD

Квартира в Києві за 15000 доларів – реальність

Маючи порівняно невелику суму грошей і бажання володіти власною квартирою в Києві, штовхає багатьох на необдуманий крок – покупку другосортного житла. Здавалося б, заощадили. Але тільки одному Богу відомо, скільки доведеться надалі викласти доларів на ремонт, заміну обладнання та вікон. А варто розібратися в новому житловому фонді і можна знайти варіант трохи краще. Наприклад, купити квартиру в Києві за 15000 доларів від забудовника Мартинов.

У ЖК «Софія» є можливість вибрати житлоплощу за низькою ціною. Однак вартість квартири в Києві до 15000 доларів зовсім не говорить про її низьку якість. Навпаки, в комплексі на Софіївській Борщагівці всі об'єкти зводяться за євростандартами. А низька вартість виправдана іншими факторами:

 • квартира однокімнатна;
 • невелика площа;
 • район знаходиться на віддалі від центру.

Купівля безпосередньо від забудовника також впливає на ціну. Київ сповнений будинками-новобудовами, і в пресі присутня маса оголошень про продаж квартири. Однак варто уважно подивитися, від кого саме надходить ця пропозиція. Посередник не в змозі дати низьку ціну – залишиться без заробітку. А ось у забудовника квартира реально може коштувати до 15000 доларів.

Вигоди покупки житла в ЖК «Софія» до 15000 у.о.

Купити квартиру під Києвом за 15 тис. дол. На Софіївській Борщагівці – це отримати не тільки певну кількість метрів. Також власник буде забезпечений всією необхідною інфраструктурою для комфортного проживання.

На території комплексу працюють дитячі садки і школи, магазини різного формату, банки і розважальні заклади. Є спортивні стадіони і корти, парки та дитячі майданчики.

Щоб купити житло у забудовника, зовсім не обов'язково мати всі 15 тис. доларів відразу. Компанія володіє достатніми ресурсами для продажу квартири в кредит або розстрочку. При цьому є варіант подальшої оплати без відсотків, про що детальніше можна дізнатися по телефону або на нашому сайті.

Умовами забудовника вигідно скористатися, якщо є всього 15 тис. дол., але хочеться квартиру побільше. Менеджери розкажуть, як найвигідніше вкласти гроші і отримати, наприклад, однокімнатну квартиру, але з більшою площею. 15 тис. Доларів вистачить на перший внесок і на 2-х кімнатний об'єкт, що більш цікаво для молодої сім'ї.

ОСТАННІ НОВИНИ              
Вітаємо з Днем Знань! - ЖК Софія
Вітаємо з Днем Знань!
01.09.2022
ПЕРЕГЛЯДІВ: 120


              
З Днем Незалежності України! - ЖК Софія
З Днем Незалежності України!
23.08.2022
ПЕРЕГЛЯДІВ: 111


              
З Днем Будівельника! - ЖК Софія
З Днем Будівельника!
14.08.2022
ПЕРЕГЛЯДІВ: 118


              
До уваги батьків школярів - ЖК Софія
До уваги батьків школярів
19.07.2022
ПЕРЕГЛЯДІВ: 385
Відділи продажу: