ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Планування ЖК "Софія сіті"

ПРОДАЖ КВАРТИР В КИЄВІ – ЖК СОФІЯ ВІД МАРТИНОВА

Забудовник Мартинов почав зводити будинки в ЖК «Софія» ще 2008 році. Сьогодні цей комплекс включає в себе 58 житлових об'єктів, це п'ятиповерхові і десятиповерхові будівлі, велика частина яких введені в експлуатацію і практично повністю заселені мешканцями.

У кожному будинку покупець може вибрати найбільш підходяще планування, квартири різні за розміром і розташуванням задовольнять потребу покупця незалежно від його бюджету:

  • однокімнатні;
  • двокімнатні;
  • трикімнатні;
  • дворівневе житло, з мансардами;
  • квартири з терасою і зоною барбекю.

Планування виконані в сучасному стилі, є тут квартири-студії і двосторонні «сорочечки». Купуючи квартиру від забудовника, покупець має можливість вибирати: кількість кімнат, їх розміщення, розташування квартири і вид з вікна, і те куди підуть вікна.

Житловий комплекс «Софія» вибирають для себе молоді сім'ї з дітьми. Забудовник подбав про комфортне проживання в цьому житловому комплексі, у дворах облаштовані дитячі та спортивні майданчики, лавочки та алеї.

Будинки розташовані в екологічно чистому районі, у дворі кожного будинку ростуть ялиці, смереки, липи та інші декоративні рослини. Прибудинкова територія облагороджена ландшафтним дизайном, газони засіяні зеленою травою, у дворах облаштовані водойми з рибками.

Завдяки системі автоматичного зрошення, і роботі місцевих комунальних служб територія житлового комплексу виглядає доглянуто, створюючи ілюзію ботанічного саду.

Цей комплекс може також похвалитися високим рівнем комфорту для власників транспорту. Проїжджа частина повністю заасфальтована, а паркувальних місць вистачає для всіх. Для любителів активного відпочинку передбачені бігові доріжки, тенісні корти і футбольні поля. Безпеку в містечку забезпечує охоронна фірма, яка патрулює територію, також цілодобово ведеться професійне відеоспостереження, тільки в ЖК "Софія Сіті" більше 500 камер відеоспостереження, запис з яких зберігається до двох тижнів.

Житловий Комплекс «Софія» У Києві – Максимально Комфортне Житло зі своєю розвиненою інфраструктурою. Будинки зведені з урахуванням всіх сучасних норм і технологій будівництва. Для більшого комфорту проживання фасади будівель утеплені пінопластом шириною 12-14 см, а в самій будівлі працює система індивідуального опалення. У будівлях передбачені сучасні швидкісні ліфти. Кожна квартира обладнана надійною металевою вхідними дверима і двокамерні вікнами, які прекрасно зберігають тепло.

Продаж квартир в Києві - ЖК Софія від Мартинова

Забудовник Мартинов почав зводити ЖК «Софія» в 2008 році. Сьогодні цей комплекс включає в себе три нових п`ятиповерхових будівлі, які введені в експлуатацію і практично повністю заселені мешканцями. Цей житловий комплекс вибирають для себе багато молодих сімей з дітьми. Адже будинки розташовані в екологічно чистому районі. У дворі кожного будинку ростуть ялиці, смереки та липи, а газон засіяний зеленою травою. Завдяки системі автоматичного зрошення, мешканцям не потрібно витрачати час і сили для того щоб доглядати за рослинністю на подвір`ї ЖК «Софія». Цей комплекс може також похвалитися високим рівнем комфорту для власників транспорту. Проїжджа частина повністю заасфальтована, а паркувальних місць вистачає для всіх. Для любителів активного відпочинку у дворі передбачений дитячий майданчик, тренажери і настільний теніс. Жителі ЖК Софія від Мартинова можуть не турбуватися з приводу своєї безпеки. У містечку цілодобово ведеться професійне відеоспостереження.

Житловий комплекс «Софія» в Києві - максимально комфортне житло

ЖК «Софія» відрізняється максимальним комфортом і прекрасно розвиненою інфраструктурою. Будинки зведені з урахуванням всіх сучасних норм і технологій будівництва. Для більшого комфорту проживання фасади будівель утеплені пінопластом шириною 12-14 см, а в самій будівлі працює система індивідуального опалення. У будівлях передбачені сучасні швидкісні ліфти. Кожна квартира обладнана надійною металевою вхідними дверима і двокамерні вікнами, які прекрасно зберігають тепло.

Відділи продажу: