ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Смарт квартира в Києві

Купівля квартири тягне за собою великі витрати, крім вартості квадратних метрів потрібно враховувати ремонт і облаштування. Чим більше площа тим дорожче обійдеться придбання. Що ж робити якщо сума заощаджень не дозволяє купити апартаменти великих розмірів – смарт-квартира стане вирішенням житлового питання.

Багатьом знайомий період життя, коли виникає бажання жити окремо. Коли дітям, які подорослішали, вже мало простору в відведеній дитячій кімнаті, а по досягненню повноліття вони починають замислюватися про власний будинок.

Інноваційним рішенням питання окремого проживання стали смарт квартири в Києві, ціна яких набагато нижче, ніж у малогабаритних «хрущовок».

Житло за типом готельних номерів має все необхідне для життя. При своїй невеликій площі тут є кухня, спальня, хол і робоча зона.

Смарт квартири – компактне житло з великими можливостями

Смарт-квартири в будівництві житлової нерухомості з'явилися відносно недавно, але встигли зайняти свою нішу на ринку житла.

Років десять тому лише зрідка зустрічалися оголошення з пропозицією купити смарт квартиру в Києві, ціна була завищена і позиціонувалися вони як студії. Купити квартиру студію в Києві, на той час, було не просто, доводилося робити перепланування, об'єднуючи кухню з кімнатою.

Сьогодні кожен новий ЖК має в продажу smart-житло, чим урізноманітнює таким чином асортимент ринку нерухомості.

Компактне житло, має низьку вартість, яка обумовлена ​​невеликою площею, а пряма залежність вартості від кількості квадратних метрів робить покупку більш доступною і популярною серед молоді.

Наприклад, молоді люди, зі стабільним доходом, але ще без дітей, створили сім'ю, і вважають за краще купити смарт квартиру в Києві недорого, так як купити елітну квартиру в Києві їм поки не по кишені. При цьому великих площ для проживання одного або двох чоловік не потрібно, а витрати на облаштування мінімізуються.

Smart-технології сприяють більш раціональному використанню житлової площі. Зонування простору в таких квартирах дозволяє втілити в життя оригінальні дизайнерські ідеї, а багатофункціональні меблі дозволяють досягти максимального комфорту.

Будівельні компанії відводять цілі будинки під компактне житло, витісняючи, таким чином, поняття гуртожитків і гостинок. Купити готову смарт квартиру Київські забудовники, пропонують сьогодні від 17 000 $, трохи меншою буде ціна в приміських новобудовах, квадратний метр там можна придбати від 8 000 грн.

Дорогі смарт квартири в Києві купити може не кожен, а от пропозиції передмістя мають більш «смачну ціну», багатий асортимент.

Новобудови житлового комплексу «Софія від Мартинова» пропонують вибрати свій варіант, звернувшись за номером: +38 (044) 362-2000

ОСТАННІ НОВИНИ              
З Днем Будівельника! - ЖК Софія
З Днем Будівельника!
14.08.2022
ПЕРЕГЛЯДІВ: 20


              
До уваги батьків школярів - ЖК Софія
До уваги батьків школярів
19.07.2022
ПЕРЕГЛЯДІВ: 223
Відділи продажу: