ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Школи та садочки ЖК Софія


Школи та садочки ЖК Софія - ЖК София

Питання будівництва дитячих садочків та шкіл сьогодні особливо актуальне. Кожна молода родина, що має дітей вимушена вирішувати, де буде виховуватись та навчатись її дитя. Кількість родин у м. Києві та передмісті з кожним роком збільшується, а місцеві навчальні заклади не спроможні вмістити таку кількість дітей.

Коли державних коштів не вистачає на будівництво соціально необхідних об’єктів, до вирішення проблеми можуть приєднуватися меценати.

Будуючи нові житлові комплекси будівельні компанії не переймаються такими питаннями, але коли забудовнику не байдуже комфортне проживання у його будинках, він намагається покращити ситуацію.

Забудовник ЖК «Софія» Андрій Миколайович Мартинов завчасно передбачає будівництво навчально-виховних закладів у своїх житлових комплексах. З турботою про зростаюче покоління, він за власний кошт будує садочки та школи. Придбавши житло у будинках від Мартинова родина отримує навчальний заклад поруч з домом. 

Навчально-виховний комплекс у ЖК «Софія» має повний цикл початкової освіти, дитячий садочок, школа-гімназія. Гарне розташування, кваліфіковані викладачі, новітнє обладнання та комфортні умови навчання – все це сприяє розвитку дітей ЖК «Софія». Гімназія вже має перших випускників і гарно себе зарекомендувала у рейтингах шкіл.

Будується аналогічний НВК і в ЖК «Софія Клубний». Розпочато будівництво дитячого садочку.

Будівництво дитячого садочка.

Розпочинається підготовка до будівництва школи й садочка у ЖК «Софія Резіденс» - закладають фундамент садочка.

Заливають фундамент дитячого садочка

Докладніше про школу й садочок читайте на сторінці "Школа и Садик".

З приводу придбання квартири у житлових будинках від Мартинова звертайтесь до відділу продажу:

+38 (044) 362-2000
+38 (067) 888-7090
+38 (095) 905-6000

Відділи продажу: