ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Відлунав перший дзвоник у НВК «Софія»


Відлунав перший дзвоник у НВК «Софія» - ЖК София

Відлунав перший дзвоник у НВК «Софія»

Розширює свої межі житловий комплекс «Софія», а разом з ним зростає кількість бажаючих придбати житло від забудовника. Здебільшого обирають житло у новобудовах молоді сім’ї. Саме тому забудовник приділяє багато уваги маленьким мешканцям ЖК «Софія». На території комплексу ви знайдете безліч ігрових майданчиків, спортивні площадки, центри дитячого дозвілля та кафетерії. Та основною рисою Софії від Мартинова, що виділяє її з поміж інших житлових комплексів, є те, що поряд з будинками забудовник завжди передбачає будівництво дитячого садочку та школи.

Щорічно кількість дітлахів у містечку збільшується, і наступний 2019-2020 навчальний рік не виняток. Відразу п’ять перших класів вперше переступили поріг школи.

Саме для них лунав перший дзвіночок, запрошуючи у чарівну країну знань.

Для гарного продуктивного навчання у НВК «Софія» є все: чудові вчителі, гарно облаштовані класи, їдальня зі смаколиками, спортивні та ігрові майданчики.

Налаштувати на новий навчальний рік і благословити на гарні результати завітав сам засновник школи Мартинов Андрій Миколайович.

Пролунали привітання із вуст директора школи, батьків та учні, що підготували чудові музичні виступи. Свято було веселим та сповненим надій на гарне майбутнє!


З питань вступу телефонуйте: (‎067)343-8210

Більш детально про НВК «Софія»⇒

Відділи продажу: