ВЫБЕРИТЕ ЖИЛОЙ КОМПЛЕКС
ПОИСК КВАРТИР

Выберите ЖК:

Выберите улицу:

Количество комнат:

Метраж:

от
до
Отдел продаж

Святкування Дня Подяки у ЖК "Софія від Мартинова"


Святкування Дня Подяки у ЖК "Софія від Мартинова" - ЖК София

У неділю 22 вересня у ЖК «Софія від Мартинова» відзначали День Подяки. Свято організоване спільно забудовником житлових комплексів «Софія» Мартиновим Андрієм Миколайовичем та релігійною громадою Церкви «Благодать» за підтримки сільського голови Кудрика О.Т.

Щорічне свято пройшло в найкращих традиціях Дня Подяки: дякували Богу, дякували матерям, воїнам – кожен має за що сказати «Дякую».

Зі сцени звучали слова подяки та благословення від забудовника, молитва за Україну і кожного з нас.

Благодійні ярмарки працювали на збір коштів хворій дитині. Печиво, солодощі, поп-корн та солодка вата, ароматні чаї та кава - кожен зміг обрати собі до смаку та скоштувати на ярмарку.

Не забули на святі і про тих хто втратив близьких. Прозвучали слова вдячності та підтримки сім’ям загиблих в АТО, багатодітним родинам, винесено подяку від селищної ради.

Несподіванкою стало справжнє освічення в коханні, що пролунало зі сцени, від музиканта оркестру. Саме цей день він обрав, щоб зробити пропозицію своїй коханій. Гарний день, щоб подякувати долі за тих, хто поряд.

Ігрові майданчики, дослідницькі центри, зони для активних ігор та контактний міні зоопарк працювали на території ЖК «Софія».

На галявині облаштували кінотеатр під відкритим небом, тут можна було будувати велетенську вежу, зіграти настільну гру, або просто зручно вмоститися з чаєм та кавою.

Кульмінацією свята був розіграш призів від забудовника. Всі, хто купив квартиру у будь-якому з ЖК Софії від Мартинова, міг зареєструватися та виграти цінні подарунки.

Біля сотні вдячних жителів ЖК «Софія» поверталися додому з подарунками, серед яких: холодильники, мікрохвильовки, кухонні комбайни, пральні машини, кавоварки, пилесмоки та блендери, а ще безліч сертифікатів на заняття спортом у фітнес клубі «Софія Спорт», на послуги охорони та багато іншого.

На завершення свята пролунав у супроводі музики святковий салют від селищної ради.

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Вітаємо зі святами - ЖК София Вітаємо зі святами
14.10.2021
ПРОСМОТРОВ: 47
ДЕНЬ БЛАГОДАРЕНИЯ - ЖК София ДЕНЬ БЛАГОДАРЕНИЯ
20.09.2021
ПРОСМОТРОВ: 202
Ввод в эксплуатацию новых домов - ЖК София Ввод в эксплуатацию новых домов
13.09.2021
ПРОСМОТРОВ: 1145
Старт продаж - ЖК София Старт продаж
10.09.2021
ПРОСМОТРОВ: 1367
Отделы продаж: