ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Обираємо двокімнатну квартиру


Обираємо двокімнатну квартиру - ЖК София

Обираючи для купівлі житло, часто виникає питання, чи достатньо просторою буде омріяна квартира. Велика однокімнатна квартира, відкрита зона кухні – все це чудово виглядає на картинках з журналів дизайну інтер’єру, але на скільки зручно буде жити у такій квартирі.
Шукаючи відповіді на ці запитання, приходимо до висновку: однокімнатне житло здатне задовольнити потреби молодих сімей, які ще не завели дітей, або одинаків, яким достатньо квадратних метрів, та умовного зонування простору. В іншому випадку варто розглянути варіант двокімнатної, трикімнатної, чи дворівневої квартири.

Окремий простір

З появою дітей у сім’ї виникає необхідність у відокремленні особистого простору мешканців квартири.
Двокімнатні квартири у сучасних новобудовах бувають різними за площею, за плануванням, що дає можливість покупцеві обирати, найбільш привабливий варіант.
Великий вибір двокімнатних квартир у новобудовах від Мартинова. 

Просторі двокімнатні «розпашонки» - що мають протилежно розміщені кімнати.

двокімнатна розпашонка

Невеликі світлі з балкончиком
 

двухкомнатная в жк София

Односторонні двокімнатні квартири різноманітні за площею, з терасою та без.

двухкомнатная с террасой

Вартість квартири формується на лише кількістю квадратних метрів, а й класом будівлі, розташуванням будинку, надійністю та політикою ціноутворення забудовника. 

Наприклад у ЖК «Софія Клубний» вартість квадратного метра у зданому будинку - 18 500грн., а у ЖК «Софія Резиденс» - 25000грн/кв.м.
Значно заощадити можна купуючи квартиру у будинку на етапі будівництва, до моменту отримання сертифікату про введеня у екплуатацію.

Купити двокімнатну квартиру від забудовника:

Відділи продажу: