ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Будівництво як мистецтво


Будівництво як мистецтво - ЖК София

ЖК «Софія” від Мартинова - це більше, ніж просто квадратні метри, це простір, де все продумано до дрібниць для комфорту та зручності мешканців

Купуючи житло у Мартинова – ви купуєте значно більше ніж квартиру – ви отримуєте якісний побут та красу поряд з будинком.

фонтан  ЖК Софія

Будувати житлові комплекси за покликом серця, а не задля збагачення –  ось запорука успіху Андрія Мартинова.

Кожен житловий комплекс - маленьке місто, де затишно та комфортна як дітям так і дорослим.

дитячий майданчик ЖК Софія Резиденс

Кожен житловий комплекс  має власну продуману до дрібниць інфраструктуру: дитячо-спортивні майданчики та вишуканий ландшафтний дизайн у кожному дворі, дитячий садочок, школу, фітнес центри, медичні заклади, слони магазини, банки та аптеки.

Сміливі та виважені  рішення в архітектурі - безперечно сильна сторона забудовника.

фасад

Витончений стиль зовнішнього оздоблення в поєднанні з надійністю та екологічністю це перше, що привертає увагу інвесторів і виділяє будинки з поміж інших.

Кожен житловий комплекс від Мартинова має свою характерну особливість. Гармонійно підібрані кольори фасадів, колони та архітектурні карнизи стилізоване ковання, спеціальні корзини під кондиціонери в єдиному стилі, сучасні підземні сміттєві контейнери, комплексний підхід до зовнішнього естетичного вигляду території та ландшафтів.

алея ЖК Софія Резиденс

Візитівкою ЖК «Софія від Мартинова» є продуманий до дрібниць ландшафтний дизайн по всій території кожного комплексу: велика кількість композицій декоративних дерев та квітів, зелені газони з автоматичним поливом та низькорослими насадженнями, квіткові алеї, фонтани, штучні водойми з водоспадами та озера з рибками.

Чудові локації для фото-відео зйомки, улюблене місце для відеоблогерів та фотографів - місце де знімають фільми та телепередачі.

алея ЖК Софія

Всю цю красу навколо створюють та підтримують власні комунальні служби створені з ініціативи забудовника.  Більш ніж десять приватних житлово-комунальних підприємств підтримують чистоту та порядок на території житлових комплексів та у будинках, контролюють справність комунікацій, прикрашають та покращують житлові комплекси. Завдяки самовідданій роботі комунальних служб територія житлових комплексів в будь-яку пору року має неперевершений вигляд. Прибирання газонів та очищення від снігу, ілюмінація головної алеї та новорічне оздоблення вулиць, справність всіх майданчиків, чистота під'їздів - безперечно знак високої якості роботи комунальних служб.

жек

Центральна вулиця - це квіткова алея, заповнена різноманітними кафе, ресторанами та квітковими крамницями, які здатні перетворити звичайний вечір на свято.

Великий вибір планувань і класів житла спрощують вибір апартаментів, адже ви купуєте не просто квартиру, а стиль комфорт і статус.

Великий вибір планувань - 1-но, 2-во і 3-х кімнатних квартир, кілька варіантів пентхаусів та помешкань з терасою. Будинки в ЖК «Софія» від Мартинова мають зручну поверховість– п`яти, семи та десяти поверхові будівлі.

квартира жк Софія Резиденс

Індивідуальний підхід до кожного покупця розтермінування платежу, або гнучка система знижок великий вибір пропозицій приємно здивують Вас.

відділ продажу

Житловий комплекс «Софія» від Мартинова - це закрите безпечне містечко, яке має все необхідне поряд, та стане для вас комфортною, затишною домівкою - власним шматочком Європи.

Завітайте в ЖК “Софія” - переконайтесь самі :)

Нам є що Вам запропонувати -  Годі вагань, ми чекаємо на Вас!

 

Відділи продажу: