ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Святкування Дня Подяки - квартира в подарунок!


Святкування Дня Подяки - квартира в подарунок! - ЖК София

Грандіозне свято до «ДНЯ ПОДЯКИ» відбулося в ЖК «Софія» цієї суботи. Святковий концерт, виступи представників місцевих громад, привітання від забудовника Андрія Миколайовича Мартинова.

Слова вдячності звучали як зі сцени, так і від відвідувачів.

Гостей свята пригощали смаколиками та гарячими напоями. Для дітей та дорослих облаштували ігрові зони, де кожен міг позмагатися у спритності, проявити розум та кмітливість. Діти розмальовували будиночки, вирішували логічні головоломки, пригощалися солодощами, поп-корном та солодкою ватою.

Та надзвичайний подарунок чекав на гостей у кінці свята.

2018 рік став ювілейним для ЖК «Софія», рівно 10 років тому Андрій Миколайович вирішив побудувати будинки на цьому благословенному місці. Це був гарний початок, який подарував тисячам сімей можливість мати власне житло.

Щороку до «Дня Подяки» Андрій Миколайович готує подарунки і розігрує їх між власниками квартир у ЖК «Софія», більше 150 щасливих учасників повертаються в цей день додому з подарунками: холодильники, пральні машини, мікрохвильовки, пилососи, тощо.

Та цього року, окрім побутової техніки та сертифікатів, розігрувався супер-приз від забудовника  – двокімнатна квартира по вулиці Щасливій.

Щасливою власницею квартири стала Олена із виграшним номером 985 – саме він випав із майже 2000 кульок з номерами учасників.

«Я не уявляла, що таке можливо», – схвильованим від щастя голосом сказала вона, дякуючи за такий неймовірний подарунок.

Так, дива трапляються, потрібно мати віру в них, та залишатися вдячними.

Вітаємо переможницю! Бажаємо щастя та достатку у новій оселі!

Завершив свято видовищний феєрверк.  

P.S. 05.10.2018р квартиру оформили на щасливу нову власницю, про що написала на своїй сторінці в FB онука Олени Царегордцевої: 

   

 

 

Відділи продажу: