ОБЕРІТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ПОШУК КВАРТИР

Оберіть ЖК:

Оберіть вулицю:

Кількість кімнат:

Метраж:

від
до
Відділи продажу

Квартири на правому березі Києва в новобудові

Мрієте купити нову квартиру на правому березі в Києві в новобудові на первинному ринку? Ми готові запропонувати альтернативний варіант! Житловий комплекс «Софія» з прекрасною інфраструктурою і безліччю вигідних моментів.

Квартири від забудовника на правому березі в Києві

Жити в столиці України завжди престижно і дорого. Київ, зі своєю багаторічною історією, завжди вабив до себе потенційних покупців нерухомості. Київ відкриває перед людьми світ непізнаних можливостей і життєвих перспектив, а також наявність вакантних робочих місць, може вирішити ваші фінансові проблеми. Як же придбати квартиру в престижному районі за невеликі гроші? Найбільш прийнятним варіантом є покупка квартири від забудовника. Чому ж квартири від забудовника на правому березі? По-перше, це адекватна і порівняно невелика вартість. По-друге, це очевидні переваги новобудови перед старими плануваннями і оформленням квартир. Це тільки на перший погляд, здається, що новобудови Києва на правому березі значно дорожче стареньких квартир де-небудь в центрі. А тепер зіставимо, в яку суму обійдеться капітальний ремонт старої квартири, в той час, коли на іншій чаші ваг, новий і комфортабельний новобуд на правому березі вимагає лише заселення в квартири. З точки зору економії фінансів, та й своїх фізичних і моральних сил, новобудови на правому березі беруть перевагою впевнену перемогу. Ще однією великою перевагою новобудови Києва на правому березі є те, що ще в процесі будівництва, ви, як повноправний господар, маєте право змінювати дизайн своєї квартири на свій смак і бажання.

Житловий комплекс «Софія від Мартинова» в Києві вважається одним з екологічно-чистих районів, де досить таки розвинена інфраструктура і є все необхідне. Це досить таки «зелене містечко» порадує вас єднанням з природою і дасть можливість насолодитися прекрасним видом з вікна. Новобудови Києва на правому березі – це один з найуспішніших проектів сучасного будівництва. Прекрасні дизайн і планування квартир не залишать байдужими навіть найвимогливіших і досвідчених покупців. Новобудови пропонують нам величезний вибір різних планувань і розташувань квартир. В такому достатку пропозицій, кожен з нас може з упевненістю підібрати необхідний варіант і за кількістю кімнат, і по дизайну, і місцем розташування. Можливий варіант, коли ви самі плануєте розташування всіх кімнат у вашій квартирі. Звичайно ж, досить важливо те, що самим дуже важко розібратися в такому достатку купівлі-продажу житла. Тому за професійною консультацією краще звернутися до фахівців, які займаються нерухомістю. Кваліфіковані співробітники даної компанії допоможуть зробити вам свій вибір, підкажуть всі переваги і недоліки обраного вами варіанту житла.

Відділи продажу: